Nog 16 medailles voor ACK op laatste dag pistekampioenschappen

Met 16 medailles op de slotdag, dikte het medaille-totaal voor ACK op de 3 kampioenschapsdagen aan tot maar liefst 56 stuks!  26 gouden, 17 zilveren en 13 bronzen medailles werden door onze ploeg van 17 atleten gehaald; een SUPERprestatie!

Op de laatste dag in Burcht was het zonnetje eindelijk van de partij.  Onze ploeg was met zijn tienen en zorgden voor de volgende prestaties:

Bij de benjamins stond er opnieuw geen maat op Niels Van Loock.  Hij haalde goud op zowel ver, 200m en 800m.  Over drie dagen deed Niels aan 7 proeven mee en 7 keer stond hij op het bovenste schavotje!  Bij de meisjes was Frauke Jacqmain er voor de eerste keer bij. Zij werd zevende op de 200m en ver en achtste op de 800m.

Bij de pupillen werd Bob Jacqmain vijfde op de 200m, 800m en ver.

Miniem Charlotte Gotink haalde 2 bronzen medailles op 800m en ver.

In een snelle 800m werd kadet Wannes Gotink derde (2m28s), brons dus.  Bij het hoogspringen werd hij vijfde.

Scholier Lisa Gotink grossierde in gouden medailles; op de slotdag voegde ze nog goud toe op hoog en 200m.  Zij was meteen de snelste ACK-scholier ooit op de 200m met een tijd van 27s19; een clubrecord dus.

En dan onze masters.  De dames voorop met goud (800m) en zilver (200m) voor Ilse Konings (+45) en 3 keer goud voor Carine Van Hooydonck (+50) (hoog, 800m en 5000m).

Toon Kustermans (+55) haalde 2 medailles: goud op de 200m en zilver op de 800m.  Tot slot zorgde onze voorzitter Danny Gotink voor de bronzen medaille bij het kogelstoten.

ACK bedankt alle atleten die met groot vertoon de ACK-eer hoog hielden bij de pistekampioenschappen.  Ook dank aan de KAVVV-jury voor de goede organisatie dit jaar.  En Bedankt Danny Gotink en Petra Bresseleers voor de verplichte hulp bij de kampnummers.

Er werden tijdens de drie dagen veel foto’s genomen door Petra Neys, Danny Gotink en Irene Sebregts.  KLIK HIER voor alle foto’s.